Lenergy Magyarország Kft.

Bemutatkozás
Kapcsolat
Elérhetőségek
Üzenet küldése
Bemutatkozó (PDF)
Company introduction (PDF)
ISO 9001 Certificate (EN)
ISO 9001 Tanusítvány (HU)
ISO 9001 Certifikát (SK)

rólunk



Ügyvezető igazgató

Gaál Péter
lenergy@lenergy.hu
+361/898-3410

Beszerzés és vállalkozás
Ügyvezető igazgató helyettes, üzletfejlesztési igazgató

Csohány Kálmán
kcsohany@lenergy.hu
+3630/984-6257

 
Beszerzési és vállalkozási igazgató

Néráth Károly
knerath@lenergy.hu
+3670/375-8895

 
Kereskedelem és energetika
Energetikai vezető

Gál Péter
galpeter@lenergy.hu
+3670/318-8602

 
Kereskedelmi vezető

Lapostyán Ottó
olapostyan@lenergy.hu
+3670/375-8890

 
Épületgépész mérnök

Varga Zoltán
zvarga@lenergy.hu
+3670/375-8894

 
Épületgépész mérnök

Nagy Sándor
snagy@lenergy.hu
+3670/777-1009

 
Műszaki igazgató

Veres Csaba
csveres@lenergy.hu
+3670/332-0527

 
Kiemelt partner manager

Dancsics Gábor
gdancsics@lenergy.hu
+3670/457-8043

 
Iroda
Pénzügyi munkatárs

Katona Zsuzsanna
zskatona@lenergy.hu

 
Pénzügyi munkatárs

Vám Vivien
vvam@lenergy.hu
+3670/777-1013

 
Pénzügyi vezető

Tóth Attila
atoth@lenergy.hu
+3670/457-8086

 
IT és web munkatárs

Ledács Kiss Tamás
tledacs@lenergy.hu
+3670/777-1014

 
Szerviz
Szervizvezető

Koppányi Tibor
tkoppanyi@lenergy.hu
+3670/375-8891

 
Szervizvezető-helyettes

Szűcs Péter
pszucs@lenergy.hu
+3670/375-8892

 
Régióvezető

Madár Tamás
tmadar@lenergy.hu
+3670/375-8893

 
Üzemeltetési vezető

Illés Kristóf
killes@lenergy.hu
+3670/686-5189

 
Kivitelezési vezető

Muri István
imuri@lenergy.hu
+3670/457-8087

 
Értékesítő mérnök

Both László
lboth@lenergy.hu
+3670/365-3141

 
Gépészmérnök

Soltész Máté
msoltesz@lenergy.hu
+3670/466-3149

 
Szerviz munkatárs

Várkonyi Máté
mvarkonyi@lenergy.hu
+3670/866-7147

 



Küldjön nekünk e-mail üzenetet!

* A kötelezően kitöltendő mezőket csillaggal jelöltük.

Neve:*
E-mail címe:*
Telefonszáma:*
Üzenete:*